Sa ne cunoastem...

Sa ne cunoastem...

Moderatori: immunE, ungureanu marius

Re: Sa ne cunoastem...

Mesajde Kid_girl » Sâm Ian 29, 2011 1:13 am

Am practicat si shotocan la Decebal(am fost si eleva acolo, ce ciudat imi suna liceul nr.5:P) si la Navrom! Eu am inceput sa ma antrenez cu ei in 2000 la ultimul stagiu organizat de sensei Liviu Coloeasa inainte de a pleca! Cred ca-mi amintesc cine erai, dar nu sunt sigura 100%...cum zicea si Marius, daca ai ajuta cu o poza cu sigurata mi-as aduce aminte exact! Zi frumoasa!!!
Ari no mama ga suteki dato itte kureta koto go...Ureshikute, ureshikute!!!
Kid_girl

Mesajde DoruT » Dum Aug 12, 2012 11:39 am

Va salut , cu respect.
Sunt un impatimit al artelor martiale (oricare ar fi ele). De mic mi-am dorit sa practic un stil asimilat acestora, dar nu am reusit sa ma opresc decat la 2 ani de lupte libere la Hidrotehnica. :lol: Dehh...poate fetita mea va reusi sa practice acest sport mult mai mult timp (ju-jitsu) si de ce nu, poate sa va reprezinte si la vreun concurs. Deocamdata vad ca ii place si este atrasa atat de sportul in sine cat si de disciplina. Tin sa ii multumesc lui Sensei Dan, pentru ca prin el am reusit sa ajungem la sala si sa descoperim acest sport. Ii multumesc si lui Sensei Marius pentru devotament. Sala este superba si ma bucur ca reusiti amandoi sa realizati ceva foarte sanatos, util si armonios pentru copiii din Constanta. OSS...(ca am invatat si eu de la fiica-mea :D )
Ultima oară modificat de DoruT pe Dum Aug 12, 2012 5:49 pm, modificat 1 dată în total.
DoruT

Mesajde ungureanu marius » Dum Aug 12, 2012 3:18 pm

Va multumim pentru cuvintele frumoase ! Va urez bine ati venit in clubul nostru (dumneavoastra si fiicei dumneavoastra). Educatia presupune o responsabilitate foarte mare in societate aspect care este bine cunoscut inca din antichitate si care pe noi ne onoreaza. Lucrul cu copii dumneavoastra nu este usor dar vine cu satisfactii pe masura.
ungureanu marius

Anterior

Înapoi la Bine ati venit